הבעיה עם תסריטאות שאם בסוף התסריט לא הופק, אז זה כאילו שזה לא באמת קרה, ולצערי זה קרה לי לא מעט בינתיים, אבל זה לא אומר שלא כתבתי. אז להלן כמה מהפרוייקטים שאני עובד עליהם ועוד לא ראו אור או שעבדתי עליהם ובסוף הם לא ראו אור (וגם כמה כאלה שכן ראו קצת אור).

נהדרת (שם זמני)

יועץ ועורך תסריט לסדרה של נועם בצר- בניית בייבל להגשה לגופי שידור. 

אבק של דמעות

תסריט לסרט באורך מלא המספר את סיפור הידרדרותו המוסרית של ירון המתמודד עם התפרקות משפחתו באמצעות בריחה למשפחה חלופית של חבורת נערים אנרכיסטית בירושלים שסועת הפיגועים של שנת חייו האחרונה של יצחק רבין.

ילדי הפרחים
תסריט לסרט קצר שהוגש לקרן מקור המספר את סיפורם של שני צעירים עם דוכן למכירת פרחים המוצאים עצמם מרוויחים משרשרת פיגועים רצחנית בירושלים ונאלצים לקבל החלטה מוסרית הנוגעת ישירות לעסק ולקשר שלהם.
מנותקים
פיילוט לסדרת רשת סאטירית שכתבתי יחד עם ורד דיין על מספר דמויות אקסצנטריות החוות את החיים דרך מסך המחשב ומדברות אל קהל עצום שאולי ואינו קיים בכלל. הפיילוט צולם והשתתף בתחרות "יוצרים ברשת".
אספמיה
בניית בייבל לסדרת דרמה קומית יחד עם איריס מזור העוסקת בכניסתה של "האישה החדשה" למשפחה השוגה מעט בחלומות באספמיה. הוגש למיזם ירושלים. 
המאבק 16
עורך תסריט ותסריטאי יחד עם ורד כהן לסרט באורך מלא המורכב (במקור) משבעה סיפורים המשתרגים האחד בשני ומתרחשים כולם באותו הבלוק באותה היממה. ביימתי את הסרט והפקתי אותו יחד עם אבי מלכה ובמהלך השנים נאלצתי לוותר על שניים מהסיפורים ולהסתפק רק בחמישה.
דאון טאון ג'רוזלם
תסריט לסרט באורך מלא שהוגש למיזם ירושלים ולקרן הקולנוע בגרסאות שונות. מספר את סיפורו של אסף, קומיקסאי צעיר שמוצא עצמו מסתבך עם אנשי העולם התחתון של ירושלים בסיפור הזוי יותר מהקומיקסים שלו כשהוא מלווה על ידי גיבור הקומיקסים שלו, ברוס, ומורן, סטודנטית צעירה לקולנוע שמעריצה אותו ואת עבודותיו.
סופסוף לבד
בניית בייבל וכתיבת פרקים לסיטקום עבור קשת במסגרת צוות כתיבה הכולל את גדי מוזס היוצר, מעין עוז, יאיר אורבך ונועם בצר ובהובלת ויוזמת שחר צפניה. סיפורם של שני חברי ילדות שהתחתנו צעירים ועכשיו מתגרשים ועוברים לגור יחד. 
פסיכותרפיה
בניית בייבל וכתיבת פרקים לסיטקום על קליניקה משפחתית של מטפלים, כל אחד על פי דרכו שמתמודדים עם נטישתה של האם שנסעה לחפש עצמה מסביב לעולם, עם המטופלים שמקווים למצוא מזור לכאביהם והמטפלים עצמם שלפעמים נדמה כי דווקא הם אלה שנדרשים לטיפול.
נחלאות
בניית בייבל וכתיבת פרקים לסדרת דרמה יחד עם לילך שרון על חבורת צעירים ירושלמים הגרים בנחלאות והופכים מכורח הנסיבות למעין משפחה קרובה בעקבות מותו של ערן, החוליה המקשרת בין כולם שנהרג בפיגוע בשוק מחנה יהודה. הוגש לפיתוח עם ריפלקט הפקות- דפנה דננברג וגיא גבע.
סיפור שנגמר בחתונה
עורך התסריט המלא ותסריטאי בפרוייקט שהרכיב עשרה סיפורים קצרים שמגיעים כולם בסופו של דבר לאותה החתונה. הפקה של אימפרו- ביה"ס למשחק בקולנוע וטלוויזיה בבימויו של אבי מלכה ובהשתתפות תלמידי השנה השלישית של הסטודיו.
רצים למשיח
פרוייקט 48 שעות שכתבתי יחד עם לילך שרון וביימתי עם טל סומך על ריאליטי שבו המתחרים מנסים להגיע למשיח, אך כשפוגשים אותה לא מוכנים לקבל את זה שהיא אישה, הסרט עלה לגמר התחרות.
אהבה ישנה
סרט הגמר שלי בסם שפיגל המספר את סיפורה של שירי שעושה סרט דוקומנטרי על מושא אהבתה הנסתרת, גדעון שיוצא למסע לכנרת לפגוש את אהבת נעוריו במקום בו התנשקו לראשונה. 
דממה רועשת 
סרט קיץ של יעל זינגר מאוניברסיטת תל אביב שהתבססה על התסריט שלי שהיא פגשה באתר במה חדשה, שם יש עוד כתבים רבים נוספים שלי הכוללים תסריטים, סיפורים קצרים, שירים וגם תמונות סטילס.
יציאה ברוורס
סרט לוקיישן שנה ב בביה"ס לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סם שפיגל המספר את סיפורו של רועי שבוחר לראשונה להתעמת עם אביו האלכוהוליסט כשזה לא מאפשר לרועי ואימו לנסוע בלעדיו לאסוף את האחות הגדולה מבית החולים.